Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Sportovní soustředění dětí a mládeže 2019 - informace, přihláška a vybavení:

Sportovní soustředění_informace 2019

Přihláška soustředění_2019

Vybavení na soustředění_2019

 

Termínovka turnajů Krajského přeboru mladších žáků 2019/2020:

1.kolo: 19.10.2019 v Karlových Varech (SO)

2.kolo: 17.11.2019 v Karlových Varech (NE)

3.kolo: .2020 v Chodově (NE)

4.kolo: .2020 v Sokolově nebo Aši (SO)

 

Termínovka turnajů Krajského přeboru mladších žákyň 2019/2020:

1.kolo: 5.10.2019 v Karlových Varech (SO)

2.kolo: 30.11.2019 v Sokolově nebo Aši (SO)

3.kolo: 26.1.2020 v Chodově (NE)

4.kolo: 7.3.2020 v Sokolově nebo Aši (SO)

 

Termínovka turnajů Krajského přeboru starších žákyň 2019/2020:

1.kolo: 6.10.2019 v Karlových Varech (NE)

2.kolo: 1.12.2019 v Sokolově nebo Aši (NE)

3.kolo: 25.1.2020 v Chodově (SO)

4.kolo: 22.3.2020 v Sokolově nebo Aši (NE)

 

Pozvánky na turnaje:

Pozvánka_Magister Cup_6.ročník

Pozvánka_Regionální turnaj_VK Aš

 

Turnaje dospělých nepořádané Klokany v roce 2019:

8.5. - Májový turnaj v Karlových Varech (venkovní turnaj)
25.5. - Turnaj v Brodu nad Tichou (venkovní turnaj)
1.6. - Turnaj v Adorfu (venkovní turnaj)
15.6. - Turnaj v Kynšperku (venkovní turnaj)
23.6. - Regionální turnaj (pořadatelem VK Aš v hale "Textilka" v Aši)
31.8. - Turnaj v Horním Slavkově (venkovní turnaj)
21.9. - Turnaj VK Aš (halový turnaj v hale "Textilka" v Aši)
26.12. - Vánoční kapr (halový turnaj v hale "Textilka" v Aši)
 

Turnaje pořádané Klokany v roce 2019:

1.6. - Klokan cup (venkovní smíšený volejbalový turnaj dospělých na kurtech v areálu u Tyršáku se záložní variantou v hale "Textilka" v Aši)

15.6. - Než půjdeme na prázdniny (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu v hale "Textilka v Aši)

12.10. - Magister cup (smíšený volejbalový turnaj dospělých v hale "Textilka" v Aši)

1.12. - Mikulášský minivolejbal (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu v hale "Textilka v Aši)

 

Turnaje pořádané Klokany v roce 2020:

6.6. - Klokan cup (venkovní smíšený volejbalový turnaj dospělých na kurtech v areálu u Tyršáku se záložní variantou v hale "Textilka" v Aši)

14.6. - Než půjdeme na prázdniny (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu v hale "Textilka v Aši)

 - Magister cup (smíšený volejbalový turnaj dospělých v hale "Textilka" v Aši)

 - Mikulášský minivolejbal (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu v hale "Textilka v Aši)

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám příjemně, klidně a slunečně prožité prázdniny či dovolené.

 

Ukončení školního roku a začátek prázdnin jsme oslavili společenskou sportovní akcí na bowlingu, která se uskutečnila ve čtvrtek 20.6.2019. Dětští členové spolku hráli bowling na dvou drahách 2,0 hodiny stejně jako dospělí členové spolku, kteří pokračovali po dětech. Foto z akce viz. fotoalbum.

 

Ve čtvrtek 20.6.2019 ukončíme sportovní sezónu společenskou sportovní akcí na bowlingu v Bowling bar Eden ve Slovanské ulici. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. se akce koná pro dětské členy našeho spolku a od 18:00 hod. pro dospělé členy našeho spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dětské i dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

"Než půjdeme na prázdniny", tak si ještě zahrajeme

Volejbal Aš – Klokani z.s. dne 15.6.2019 uspořádal turnaj v minivolejbalu dětí a mládeže ve třech kategoriích barevného minivolejbalu –žlutém, červeném a modrém.

Žlutého MVB se zúčastnily 3 dvojice, které odehrály celkem 9 zápasů systémem každý s každým (3x). Vítězem žlutého MVB se stal tým „Růže“ ve složení Agáta Čokinová-Nela Motyčková. Na druhém místě skončila dvojice Nella Peksová-Kateřina Blažková s názvem týmu "Chipsy" a třetí místo vybojoval tým "Kings" ve složení Sophie Tothová-Jiří Bránický.

Červeného MVB se zúčastnilo 7 dvojic, které odehrály celkem 21 zápasů systémem každý s každým. Vítězem červeného MVB se stal tým „Hraboši“ ve složení Celmeg Batmunkh-Karlík Vojtěch, který zvítězil pouze o skóre nad týmem „Bobři“ ve složení Ondřej Karlík-Dan Jeníček. Bronzový stupínek obsadila dvojice Amgalan Ariunbold-Dulguun Batmunkh pod názvem týmu "Nuly".

Modrého MVB se zúčastnilo 6 trojic, které odehrály celkem 15 zápasů systémem každý s každým. Vítězem modrého MVB se stal tým „Hnídy“ ve složení Jaroslav Hnitka st.-Jaroslav Hnitka ml.-Veronika Jeníčková, který suverénně zvítězil ve všech svých zápasech.  Stříbrnou pozici vybojoval tým „LDS“ ve složení Lucie Kašparová-Sandra Söllnerová-Dulguun Batmunkh. Na bronz dosáhla trojice Celmeg Batmunkh-Karlík Vojtěch-Karlík Ondřej pod názvem týmu "Plevel".

V turnaji bylo odehráno celkem 45 zápasů s celkovým počtem zúčastněných hráčů v počtu 38 dětí z Aše, Hranic a okolních obcí, které jsou organizované ve spolku Volejbal Aš – Klokani z.s. (VA-K). Bohužel se turnaje nezúčastnily děti z VK Aš a ze ZŠ Hranice.

Součástí turnaje byl opět turnaj rodičů svými dětmi v barevném minivolejbalu, kdy dvojice hrála dle pravidel příslušné barvy MVB, do které patří dětský člen dvojice. Celkem se přihlásilo do turnaje 7 dvojic, které odehrály ve dvou skupinách celkem 12 zápasů. Výsledky z turnaje „rodiče-děti“ byly vyhlášeny samostatně pro každou skupinu zvlášť, a tak bylo vidět po vyhlášení na palubovce mnoho šťastných oceněných hráčů. Vítězem turnaje „rodiče-děti“ se stala rodinná dvojice Peksů a Motyčků.

 

Stříbrná radost Klokanů na celostátním festivalu minivolejbalu

V sobotu se v základních skupinách odehrály vypjaté a fyzicky náročné boje, v kterých jsme nakonec obsadili 2x 2.místo, 3x 3.místo, 2x 4.místo, 2x 5.místo a 1x 6.místo. Sobotní část hracího dne skončila v 16:00 hod. V 18:00 hod. jsme vyrazili na zápas české reprezentace s Běloruskem v rámci turnaje " European League". V úžasné elektrizující atmosféře zaplněné arény "U stadionu"jsme zhlédli volejbal světové úrovně a naši reprezentanti naše bouřlivé fandění odměnili vítězstvím. Zpět do tábora jsme odjížděli spokojeni a notně unaveni po vyčerpávajícím dni plném zážitků a vytrvalého působení sluníčka během celého dne.

Na nedělní finálovou část jsme se dobře vyspali a rozzářeni, stejně jako slunce na nebi, jsme po ránu vtrhli do sportovního areálu "Na Piketě", který se nachází v klidném prostředí Jindřichova Hradce.                              

Nejlepším výsledkem finálových bojů se stalo nakonec druhé místo družstva zeleného MVB v konkurenci 35 týmů z celé České republiky. Stříbrnými medailisty jsou Karolína Hamplová-Khuslen Ariunbold-Sunder Otgontsetseg. Zbylé dva týmy zeleného MVB výbornou hrou urvaly celkové 9. a 10. místo.

Tři týmy ze žlutého MVB obsadily celkové 10., 12. a 25. místo. Kluci z oranžového MVB (Dulguun Batmunkh, Vít Bureš, Amgalan Ariunbold) mezi 35 týmy vybojovali nádherné 8.místo, kdy v obou dnech prohráli pouze tři zápasy z 10.

Příliš se nedařilo hráčům červeného MVB, kteří vybojovali konečné 24. a 29. místo.

Trojice kluků modrého MVB ve složení, Celmeg Batmunkh-Ondřej Karlík-Vojtěch Karlík, obsadila fantastické celkové 8.místo z 18 trojic.

 

Klokan Cup 2019

V sobotu 1.6. se konal 5. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev dospělých „Klokan Cup“, který pořádal volejbalový spolek „Volejbal Aš – Klokani z.s.“.

Turnaje se zúčastnilo celkem 7 družstev (5 týmů bylo z Aše, 1 tým z Lipové a 1 družstvo z Karlových Varů), která odehrála systémem každý s každým v jedné skupině celkem 21 zápasů. Velkým kladem turnaje bylo zapojení 4 starších žákyň, které svoji premiéru mezi dospělými zvládly perfektně.

Kdo se přišel podívat na dobrý volejbal, určitě nelitoval, neboť viděl pěkné a napínavé souboje, a navíc mohl využít skvěle připravené bohaté občerstvení. Úspěch celému turnaji přineslo i fantastické stabilní tropické počasí.

Velký dík patří všem „Klokanům“, kteří se na pořadatelství a přípravě turnaje podíleli a hlavně Kateřině Chládkové, která nám nezištně a ochotně pomohla s bufetem.

Výsledky turnaje:

1.místo: Retro (Karlovy Vary) ; 2.místo: VK Aš ; 3.místo: Klokani D ; 4.místo: Klokani B ; 5.místo: Lipová ;

6.místo: Klokani C ; 7.místo: Klokani A             

                                           

V pátek 31.5. od 17:00 hod. budeme připravovat hřiště na Tyršáku (zkouška sítí, lajnování, příprava boudy apod.). Pokud by jste mohli, tak přijďte. Každá ruka navíc vše zrychlí a vše bychom mohli zakončit posezením u piva na Tyršáku.

V sobotu 1.6. od 8:00 hod. budeme chystat zázemí venku u kurtů (stavění stanu, stolů a lavic; dopnutí sítí; lajnování; příprava bufetu). Turnaj začíná v 9:00 hod. Pokud by jste mohli, tak přijďte. Každá ruka navíc vše zrychlí.

Předem moc děkuji za pomoc a těším se na všechny.

 

Dospělí "Klokani B" sehráli závěrečné 5.kolo Zimní 3.ligy v sobotu 27.4.2019 v Sokolově. Skončili na 4.místě s jedním vítězstvím. Hráči (Karlíková J., Syrovátková B., Tseden B., Podhajský J., Dobeš K., Sojka J.) byli velice spokojení s předvedeným výkonem.

 

Dospělí "Klokani A" sehráli závěrečné 5.kolo Zimní 2.ligy v sobotu 27.4.2019 v Aši v tělocvičně ZŠ Hlávkova. Skončili celkově na 3.místě. Hráči (Pavlovská B., Kabelková J., Chrpa L., Lüley M., Peksa D. a Bajcar I.) byli velice spokojení s předvedeným výkonem.

 

V sobotu 27.4.2019 sehrají Klokani "A" závěrečné 5.kolo Zimní ligy v Aši v tělocvičně ZŠ Hlávkova (2.liga; začátek v 9:00hod.) a Klokani "B" ve stejný den hrají závěrečné 5.kolo Zimní ligy v Sokolově (3.liga; začátek v 9:00hod.). Přejeme hodně úspěchů. Kdo chce vidět dobrý volejbal, nechť se přijde podívat a zafandit.    

 

O víkendu 13.-14.4.2019 jsme se zúčastnili 7. finálového kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Karlových Varech. V sobotu se hrála žlutá a červená barva MVB a v neděli oranžová, zelená a modrá barva MVB.

     Sobota načala fantasticky úspěšný víkend Klokanů, kdy dva týmy ve žluté barvě se umístily na medailových pozicích a tým červeného MVB skončil těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Ve žlutém MVB se ke druhému stříbrnému místu proházela dvojice Jedlička T.-Toth a bronzových medailí dosáhla dvojice Blažková K.-Valešková. 4. místo v červeném MVB vybojovala dvojice Křenek-Nushart. Tyto tři dvojice si v sobotu zároveň vysloužily účast na celostátních finálových turnajích v barevném minivolejbalu.

      Nedělní část turnaje ještě vygradovala úspěchy Klokanů, především se o to zasloužila absolutní dominance našich týmů v zeleném MVB, kde naše tři družstva obsadila kompletně stupně vítězů. Zlaté medaile si odváží trojice Hamplová-Ariunbold K.-Otgontsetseg, stříbrné medaile trojice Blažková B.-Chládková-Kovandová a s bronzovými medailemi se již mazlí čtveřice Ivanjuková-Tobolíková-Hnitka-Jeníček. V oranžovém MVB dvojice Ariunbold A.-Batmunkh D. získala stříbrné medaile a v modrém MVB chlapců naše trojice Batmunkh C.-Karlík O.-Karlík V. vybojovala historickou první medaili barvy bronzové. Všichni nedělní medailisté se nominovali na celostátní finálové turnaje v barevném minivolejbalu.

       Všem hráčům, kteří se účastnili víkendového turnaje, děkujeme za příkladnou reprezentaci spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. a přejeme mnoho dalších úspěchů.

       Moc děkuji všem trenérům našeho spolku, kteří se podílejí na tréninkovém procesu dětských hráčů, protože úspěchy a pokroky dětí jsou především Vaše zásluha a Vaše výborná práce, a můžete být na sebe právem pyšní. Díky.

 

O víkendu 13.-14.4.2019 se budeme účastnit 6. finálového kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Karlových Varech. V sobotu se hraje žlutý a červený MVB a v neděli oranžový, zelený a modrý MVB. Prosíme rodiče o přihlášení hráčů do čtvrtka 11.4.2019 na tel. 777 773 709.

 

V neděli 17.3.2019 se starší žákyně zúčastnily posledního čtvrtého kola krajského přeboru ve volejbalu v Chodově. Děvčata odehrála výborný turnaj a ukázala další výkonnostní posun. I přes 5 proher holky zaslouží gratulaci a velkou pochvalu za skvěle odehraný turnaj. Spolek VA-K z.s. je hrdý na svou první generaci hráček 6-kového volejbalu. Hráčky, které herně zasáhly v této sezóně jsou: Chládková Kateřina (kapitánka, smeč), Jeníčková Veronika (zástupce kapitána, smeč), Tomšová Kristýna (smeč), Plavnická Nikola (nahrávka), Nemčeková Adéla (smeč), Kašparová Lucie (smeč), Söllnerová Sandra (smeč), Dobešová Viktorie (nahrávka), Moravcová Sára (smeč) a Chládková Anežka (nahrávka).

 

Milí Klokani, moc děkujeme za pomoc s pořádáním 6.kola KLM. Vše dopadlo na jedničku díky fantastické týmové práci.

Výkonný výbor spolku VA-K z.s.

 

 Klokani úspěšně uspořádali 6.kolo Krajské ligy minivolejbalu

O víkendu 2.3.-3.3.2019 se Klokani již podruhé za dobu své existence ujali role organizátora turnaje Krajské ligy minivolejbalu. O bezproblémový průběh dvoudenního turnaje se postarali především členové našeho spolku a někteří rodiče dětí VA-K.

Turnaje se zúčastnilo v obou dnech celkem 185 hráčů z 9 oddílů našeho kraje (BVC Chodov, Volejbal Sokolov, Baník Sokolov, VK Karlovy Vary, VK Karlovarsko, VK Aš, Volejbal Aš – Klokani, Březová, Kraslice). Sehráno bylo celkem 348 zápasů v pěti barvách barevného minivolejbalu.

V sobotu svůj turnaj odehráli hráči žlutého a červeného MVB a v neděli hráči oranžového, zeleného a modrého MVB.

Ve žlutém MVB bylo medailové pořadí 1. Volejbal Sokolov, 2. Klokani a 3. Volejbal Sokolov.

 V oranžovém MVB bylo medailové pořadí 1. Klokani, 2. BVC Chodov a 3. BVC Chodov.

 V červeném MVB bylo medailové pořadí 1. Volejbal Sokolov, 2. Baník Sokolov a 3. Klokani.

 V zeleném MVB bylo medailové pořadí 1. a 2. Klokani a 3. Baník Sokolov.

V modrém MVB děvčat bylo medailové pořadí 1. , 2. a 3. BVC Chodov.

V modrém MVB chlapců bylo medailové pořadí 1. a 2. Volejbal Sokolov a 3. VK Karlovy Vary.

Naše 4 trojice z řad Klokanů se v zeleném MVB umístily na 1.,2.,5., 9.místě a opanovaly stupně vítězů. Vítězem se stala trojice Anežka Chládková-Barbora Blažková-Khuslen Ariunbold a na stříbrné medaile dosáhla trojice Karolína Hamplová-Viktorie Ivanjuková-Sunder Otgontsetseg. V oranžovém MVB se našich šest dvojic umístilo na 1.,14.,16.,18.,21.,22.místě. Vítězem oranžové barvy se stala dvojice dvojice talentovaných hráčů Dulguun Batmunkh-Amgalan  Ariunbold, která dokázala o den dříve v červené barvě mezi staršími hráči vybojovat bronzové medaile. Pět týmů jsme nasadili do červené barvy a ty se umístily na 3.,4.,8.,11.,18.místě. Ve žluté barvě se výkonnostně vyšvihly všechny tři nasazené týmy Klokanů účastí ve finálové skupině o 1.místo, ve které nakonec obsadily 2.,4.,5.místo. Stříbrné medaile vybojovala dvojice Matyáš Toth-Tomáš Jedlička. V modrém MVB chlapců naší trojici těsně pouze o skóre utekla bronzová medaile a kluci nakonec skončili na 4.místě. Holky z modrého MVB předvedly pěkný výkon a z 10 zápasů vyhrály čtyři, což stačilo na 8.místo z 12 týmů.

Všem dětem děkujeme za parádní reprezentaci spolku a moc děkuji všem pořadatelům z řad členů našeho spolku a rodičům dětí VA-K za perfektní odvedenou práci během víkendu. Máme z toho moc velkou radost, jak díky Vám všechno výborně klapalo. Velké díky. Nesmíme zapomenout poděkovat Vítkovi Dvořákovi ze Sokolova, který rychlým způsobem zpracovával výsledky a připravoval rozpisy zápasů, čímž pořadatelům ušetřil mnoho práce.

Spolek VA-K z.s. velice děkuje Městu Aš za finanční podporu tohoto turnaje z grantového systému a samozřejmě i za celoroční podporu našeho spolku.   

 

O víkendu 9.-10.2.2019 se budeme účastnit 5. kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Chodově. V sobotu se hraje žlutý a červený MVB a v neděli oranžový, zelený a modrý MVB.

 

V sobotu 19.1.2019 se starší žákyně zúčastnily třetího kola krajského přeboru ve volejbalu v Ostrově nad Ohří. Všechny zápasy skončily naší prohrou 2:0, ale holky se stále zlepšují a nabírají cenné zkušenosti. Poslední kolo nás čeká 17.3.2019 v Chodově.

 

Dospělí "Klokani B" sehráli 2.kolo Zimní 4.ligy v sobotu 19.1.2019 v Horním Slavkově. Skončili na 2.místě a postoupili do 3.ligy. Hráči (Rochová A., Syrovátková B., Tseden B., Podhajský J., Blažek R.) byli velice spokojení s předvedeným výkonem a nadšení z postupu do 3.ligy.

 

Dospělí "Klokani A" sehráli 2.kolo Zimní 2.ligy v sobotu 12.1.2019 v Aši v tělocvičně ZŠ Hlávkova. Celý turnaj vyhráli a postoupili do 1.ligy. Hráči (Pavlovská B., Dobešová S., Chrpa L., Lüley M., Peksa D. a Gollan L.) byli velice spokojení s předvedeným výkonem a nadšení z postupu do nejvyšší 1.ligy.

 

Víkendová krajská liga minivolejbalu v Chodově se nám vydařila i přes menší počet družstev Klokanů. 5. a 10. místo ve žluté barvě, 11. a 14. místo v červené barvě, 2.,3. a 4. místo v zelené barvě a 8. místo v modré barvě chlapců.

 

Úspěchy dospělých "Klokanů" v sezóně 2018:

Májový turnaj v Karlových Varech = 3. místo

Turnaj v Kynšperku nad Ohří = 2. místo

Klokan cup v Aši = 2. a 6. místo

Turnaj v Horním Slavkově = 1. místo

Turnaj v Chodové Plané = 1. místo a 7. místo

Magister cup v Aši = 2. a 5. místo

Regionální turnaj v Aši = 1. a 3. místo

Vánoční turnaj v Aši = 1. a 4. místo

 

Dospělí "Klokani A" sehráli závěrečné 5.kolo Zimní 3.ligy v sobotu 28.4.2018 v Aši na Textilce. Po 3 výhrách a jedné vyhrané remíze skončili na 1.místě z pěti týmů a virtuálně tak postoupili do 2.ligy. Hráči (Pavlovská B., Karlíková J., Chrpa L., Dobešová S., Peksa D. a Bajcár I.) byli velice spokojení s předvedeným výkonem.

 

Dospělí "Klokani B" sehráli závěrečné kolo Zimní 4.ligy v sobotu 21.4.2018 v Aši na Textilce. Po 2 prohrách a bojovném výkonu skončili na 3.místě (2 družstva nepřijela).

VA-K reprezentovali - Syrovátková B., Karlíková J., Batmunkh M., Kotal J., Vyskočil R., Štecher M.

 

V sobotu 24.3.2018 sehrají Klokani "A" 4.kolo Zimní ligy v Kraslicích (3.liga; začátek v 9:00hod.). V neděli 25.3.2018 sehrají Klokani "B" 4.kolo Zimní ligy v Aši na "Textilce" (4.liga; začátek v 9:00hod.). Přejeme hodně úspěchů. Kdo chce vidět dobrý volejbal, nechť se přijde podívat a zafandit.

 

Úspěchy dospělých "Klokanů" ve venkovní části sezóny 2017:

Májový turnaj v Karlových Varech = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Aši = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Adorfu = 3. místo a 6. místo

Turnaj v Brodu nad Tichou = 3. místo

Turnaj v Kynšperku nad Ohří = 2. místo

Regionální turnaj v Aši = 2. místo

Magister cup = 4. místo a 8. místo

   

O víkendu 10.-11.2.2018 se budeme účastnit 4. kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Sokolově. V sobotu se hraje žlutý a oranžový MVB a v neděli červený, zelený a modrý MVB.
 

Kamarádi, moc Vám všem děkujeme za účast na Klokan cupu a za pomoc s uspořádáním celé akce. Myslíme, že se to vydařilo a věříme, že jste si všichni dobře zahráli.

Ahoj na trénincích.

 

         Dne 13.6.2017 jsme byli úspěšní v získání dotací od Karlovarského kraje. Získali jsme dotaci na "Podporu celoroční činnosti mládežnického volejbalu" ve výši 15.000,- Kč. Tímto velice děkujeme Karlovarskému kraji za poskytnutí dotace.

     

V pátek 15.12.2017 se koná v KC La Ritma od 19:00 hod. vánoční posezení členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

Ve čtvrtek 21.6.2018 ukončíme sportovní sezónu společenskou sportovní akcí na bowlingu v Bowling bar Eden ve Slovanské ulici. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. se akce koná pro dětské členy našeho spolku a od 18:00 hod. pro dospělé členy našeho spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dětské i dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

Ukončení školního roku a začátek prázdnin jsme oslavili společenskou sportovní akcí na bowlingu, která se uskutečnila ve čtvrtek 21.6.2018. Dětští členové spolku hráli bowling na dvou drahách 2,5 hodiny stejně jako dospělí členové spolku, kteří pokračovali po dětech. Foto z akce viz. fotoalbum.

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám všechno nejlepší v novém roce 2019, hodně úspěchů v osobním i sportovním životě, plno dobrých kamarádů a především pevné zdraví.

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám příjemně, klidně a slunečně prožité prázdniny či dovolené.

 

V neděli 13.1.2019 se koná "Modrá je dobrá" - turnaj dětí v modrém minivolejbalu v tělocvičně ZŠ Hlávkova. Prezentace od 9:00 hod. Hrají děti patřící do zeleného a modrého MVB a starší.

 

Víkendová krajská liga minivolejbalu v Aši byla opět pro Klokany úspěšná. Druhé místo ve žluté barvě, vítězství v oranžové a zelené barvě, třetí místo v červené a zelené barvě, 4. místo v oranžové barvě a 5.místo v červené barvě. Gratulujeme vítězům a všem ostatním hráčům, kteří předvedli výborné sportovní výkony.

 

V neděli 2.12.2018 se starší žákyně zúčastnily druhého kola krajského přeboru ve volejbalu v Chodově. Všechny zápasy skončili naší prohrou 2:0, ale oproti prvnímu kolu holky uhrály více balónů. Další kolo nás čeká 19.1.2019.

 

V pátek 8.2.2019 se koná v restauračním zařízení "U tří lipanů" od 18:00 hod. Valná hromada členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy spolku a těšíme se na hojnou účast.

Pozvánka na Valnou hromadu 2019_VA-K z.s.

 

Předběžná termínovka turnajů Karlovarské ligy minivolejbalu 2018/2019:

1.kolo: 20.-21.10.2018 v Sokolově

2.kolo: 24.-25.11.2018 v Sokolově

3.kolo: 8.-9.12.2018 v Aši

4.kolo: 5.-6.1.2019 v Chodově

5.kolo: 9.-10.2.2019 v Chodově

6.kolo: 2.-3.3.2019 v Aši

Finálové kolo: 13.-14.4.2019 v Karlových Varech

Poznámka: V sobotu se bude většinou hrát žlutá a červená barva a v neděli se bude většinou hrát oranžová, zelená a modrá barva. Pouze v Sokolově bude v sobotu hrát žlutá s oranžovou barvou a v neděli červená se zelenou a modrou barvou.

 

4.ročník smíšeného volejbalového turnaje "O dvě věže Trosek" konaného 16.3.2019 na Hlávkové škole od 9:00hod.
Turnaj je uzavřen pro týmy bývalé "Hranické série": Trosky, Galoše, Kamenku, Metaře a Černé vrány
 

Termínovka turnajů Krajského přeboru starších žákyň 2018/2019:

 

Sportovní soustředění dětí a mládeže 2018 - informace, přihláška a vybavení:

Sportovní soustředění_informace 2018

Přihláška soustředění_2018

Vybavení na soustředění_2018

 

Termíny celostátních festivalů minivolejbalu sezóny 2018/2019:

1.-2.6.2019 v Brně

8.-9.6.2019 v Jindřichově Hradci (budeme se účastnit tohoto turnaje)

15.-16.6.2019 v Liberci či Jablonci