Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

V sobotu 24.3.2018 sehrají Klokani "A" 4.kolo Zimní ligy v Kraslicích (3.liga; začátek v 9:00hod.). V neděli 25.3.2018 sehrají Klokani "B" 4.kolo Zimní ligy v Aši na "Textilce" (4.liga; začátek v 9:00hod.). Přejeme hodně úspěchů. Kdo chce vidět dobrý volejbal, nechť se přijde podívat a zafandit.

 

3. ročník turnaje „Modrá je dobrá“ v modrém minivolejbalu

Turnaj v modrém minivolejbalu "Modrá je dobrá" pořádaný Klokany v neděli 18.3.2018 v tělocvičně ZŠ Hlávkova se vydařil. Zúčastnilo se jej 11 týmu, které spolu odehrály ve dvou kvalifikačních skupinách turnajově každý s každým celkově 25 zápasů. Nakonec se odehrálo ještě 5 zápasů o umístění, kdy první týmy ze dvou kvalifikačních skupin hráli o 1.místo, druzí ze skupin o 3.místo atd. Sedm týmů dodali Klokani, tři týmy Hranice a tři týmy poslalo do bojů VK Aš (celkem hrálo 33 hráčů).

Zvítězilo družstvo "Culíků" ve složení Lucie Kašparová-Veronika Jeníčková-Jan Zouhar, které v souboji vítězů kvalifikačních skupin porazilo družstvo „Pupíků“ ve složení Viktorie Dobešová-Nikola Plavnická-Jakub Kovařík. Třetí místo nakonec obsadilo družstvo "Morčata" ve složení Kateřina Vaníčková-Eliška Voglová-Kristýna Tomšová. Po skončení turnaje si 12 hráčů ještě zahrálo dva sety šestkového volejbalu.

Všem hráčům děkujeme za účast a přejeme hodně dalších volejbalových úspěchů a herních pokroků. Další ročník tohoto turnaje bude sehrán 5.5.2018 opět v tělocvičně ZŠ Hlávkova (tentokrát za účasti hráčů věkově spadajících do zeleného MVB a starších).

Moc děkujeme za pomoc při turnaji Kateřině Chládkové a Pavle Bucharové za zajištění občerstvení účastníků turnaje a zajištění fotodokumentace a také báječným trenérkám Lence Syrovátkové s Mirkou Rusiníkovou, které se ujaly funkce rozhodčích všech zápasů.

 

V sobotu 17.3.2018 družstvo „Trosek“ z volejbalového spolku Klokanů uspořádalo smíšený volejbalový turnaj dospělých „O dvě věže Trosek“ ve stylu bývalé „Hranické série“ v tělocvičně ZŠ Hlávková. Turnaje se zúčastnilo 5 družstev, které se utkaly turnajově každý s každým. Po odehrání 10 zápasů na dva sety do 20 bodů se vítězem turnaje stalo družstvo „Galoší“ ve složení Jana Kabelková-Pavla Peksová-Lukáš Chrpa-David Peksa-Pavel Blumental. Další pořadí bylo: Trosky, Metaři, Kamenka a Černé vrány. Turnaj byl zakončen příjemným 5-hodinovým posezením.

 

Termínovka turnajů Karlovarské ligy minivolejbalu 2017/2018:

 

Finálové kolo: 28.-29.4.2018 v Karlových Varech

Poznámka: V sobotu se bude hrát vždy žlutá a červená barva. V neděli se bude hrát vždy oranžová, zelená a modrá barva.

 

Termínovka celostátních festivalů minivolejbalu 2018:

26.-27.5.2018 - lokalita bude teprve určena

2.-3.6.2018 v Jindřichově Hradci

23.-24.6.2018 v Ostravě

 

Turnaje pořádané Klokany v roce 2018:

5.5. - Modrá je dobrá (smíšený volejbalový turnaj dětí v modrém MVB)

9.6. - Klokan cup (smíšený volejbalový turnaj dospělých na venkovních kurtech; v případě nepříznivého počasí zajištěna tělocvična)

16.6. - Než půjdeme na prázdniny (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu)

13.10. - Magister cup (smíšený volejbalový turnaj dospělých)

2.12. - Mikulášský turnaj v minivolejbalu (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu)

 

Pozvánky na turnaje:

Turnaj Modrá je dobrá_5.5.2018

Pozvánka na turnaj "Klokan cup"

Pozvánka na turnaj minivolejbalu "Než půjdeme na prázdniny"

Pozvánka na turnaj "Magister cup"

Pozvánka na turnaj "Mikulášský minivolejbal"

 

Turnaje dospělých nepořádané Klokany v roce 2018:

26.5. - Regionální volejbalový turnaj v Aši (pořádá VK Aš; smíšený volejbalový turnaj dospělých)

 

Dospělí "Klokani B" sehráli 3.kolo Zimní 4.ligy v neděli 18.2.2018 v Aši na Textilce. Po 3 prohrách skončili na 4.místě a příliš se jim herně nedařilo. Hlavy však věšet nebudou a příště určitě zabojují a zlepší svou hru. 

VA-K reprezentovali - Syrovátková B., Rochová A., Chrpa L., Batmunkh M., Kotal J., Rejsková I.

 

Dospělí "Klokani A" sehráli 2.kolo Zimní 3.ligy v neděli 21.1.2018 v Aši na Textilce. Po 3 výhrách a jedné prohře skončili na 2.místě z pěti týmů. Hráči (Syrovátková L., Kabelková, Chrpa, Peksa a Bajcár) byli velice spokojení s předvedeným výkonem. Škoda jen, že postupuje pouze vítěz.

 

V neděli 10.12.2017 sehrají Klokani A i Klokani B 1.kolo Zimní ligy v Aši v hale "Textilka" (začátek v 9:00hod.). Přejeme hodně úspěchů. Kdo chce vidět dobrý volejbal, nechť se přijde podívat a zafandit.

 

Úspěchy dospělých "Klokanů" ve venkovní části sezóny 2017:

Májový turnaj v Karlových Varech = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Aši = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Adorfu = 3. místo a 6. místo

Turnaj v Brodu nad Tichou = 3. místo

Turnaj v Kynšperku nad Ohří = 2. místo

Regionální turnaj v Aši = 2. místo

Magister cup = 4. místo a 8. místo

 

Sportovní soustředění dětí a mládeže 2017 - informace, přihláška a vybavení:

Sportovní soustředění_informace 2017

Přihláška soustředění_2017

Vybavení na soustředění_2017

   

Níže jsou uvedeny všechny turnaje ve smíšeném volejbalu konané v našem okolí (kraj Plzeňský a Karlovarský). Hrajte a jezděte volejbalovat. Smeč.

 

O víkendu 10.-11.2.2018 se budeme účastnit 4. kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Sokolově. V sobotu se hraje žlutý a oranžový MVB a v neděli červený, zelený a modrý MVB.
 
Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám příjemně, klidně a slunečně prožité prázdniny či dovolené.

 

Ve čtvrtek 22.6.2017 ukončíme sportovní sezónu společenskou sportovní akcí na bowlingu v Bowling bar Eden ve Slovanské ulici. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. se akce koná pro dětské členy našeho spolku a od 18:00 hod. pro dospělé členy našeho spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dětské i dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast.                                                                                        

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

         Dne 13.6.2017 jsme byli úspěšní v získání dotací od Karlovarského kraje. Získali jsme dotaci na "Podporu celoroční činnosti mládežnického volejbalu" ve výši 15.000,- Kč. Tímto velice děkujeme Karlovarskému kraji za poskytnutí dotace.

     

Ukončení školního roku a začátek prázdnin jsme oslavili společenskou sportovní akcí na bowlingu, která se uskutečnila ve středu 29.6.2016. Dětští členové spolku hráli bowling na dvou drahách 3 hodiny stejně jako dospělí členové spolku, kteří pokračovali po dětech. Foto z akce viz. fotoalbum.

 

Kamarádi, moc Vám všem děkuju za účast na Klokan cupu a za pomoc s uspořádáním celé akce. Myslím, že se to vydařilo a věřím, že jste si všichni dobře zahráli.

Ahoj na trénincích.

 

V pátek 15.12.2017 se koná v KC La Ritma od 19:00 hod. vánoční posezení členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám všechno nejlepší v novém roce 2018, hodně úspěchů v osobním i sportovním životě, plno dobrých kamarádů a především pevné zdraví.

 

V pátek 2.2.2018 se koná v restauračním zařízení "U tří lipanů" od 18:00 hod. Valná hromada členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy spolku a těšíme se na hojnou účast.

Pozvánka na Valnou hromadu 2018_VA-K z.s.