Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

V neděli 11.11.2018 se starší žákyně zúčastnily prvního kola krajského přeboru ve volejbalu v Sokolově. Holky prožily opravdový křest ohněm, protože bojovaly s mnohem zkušenějšími týmy, které již minimálně 3 roky hrají volejbalové soutěže. Velkým úspěchem je nakonec zisk jednoho setu proti VK Karlovy Vary "B". Ostatní záapasy skončili naší prohrou 2:0. Nic se však neděje, odjížděli jsme tam s tím, že konečně holky poznají, jak jsou na tom herně, a to se vyplnilo. Víme teď všichni včetně trenérů, na čem je potřeba zapracovat v tréninku.

Děvčatům patří velký dík za statečnost v bouřlivé atmosféře a za bojovný výkon v zápasech.  

 

Sportovní soustředění Klokanů v Mariánských Lázních

Ve dnech 28.10. až 4.11.2018 se parta 22 mladých Klokanů a 3 trenérů zúčastnila týdenního sportovního soustředění v Mariánských Lázních. Ubytovací a stravovací azyl jsme našli na ubytovně TJ Lokomotiva Mariánské Lázně v tribuně ploché dráhy. Každý den jsme absolvovali dvoufázový trénink v trvání 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Každý den se minimálně jedna tréninková jednotka konala vždy v tělocvičně se zaměřením na rozvíjení a zdokonalování jednotlivých volejbalových činností. Druhá tréninková jednotka se každý den měnila. V druhé fázi se střídaly venkovní tréninky v areálu ploché dráhy se zaměřením na fyzickou přípravu sportovců a tréninky v plaveckém bazénu v Mariánských Lázních, které plnily regenerační a relaxační součást sportovní přípravy. K tréninkům v tělocvičnách jsme využívali městskou sportovní halu a tělocvičnu na ZŠ Úšovice, kterou jsme měli v dosahu 500m od ubytovny. Na jedno dopoledne uprostřed soustředění bylo vyhlášeno sportovní volno, které jsme vyplnili návštěvou parku miniatur v Mariánských Lázních a pěším výletem po lázeňských lesích, parcích a rozhlednách. Na závěr každého dne proběhla jedna ze soutěží MaTaSa a na konci soustředění byly vyhlášeny výsledky (vyhrálo družstvo „Brumíků“ před družstvy „Lumíků“, „Žaludů“  a „Legend“).

Sportovní cíle soustředění se podařilo naplnit beze zbytku, stravování s ubytováním zasloužilo velkou pochvalu stejně jako kvalitní sportovní zázemí v Mariánských Lázních a doufáme, že zúčastnění mladí volejbalisté spolku VA-K z.s. si užili nejen hodně sportovní dřiny, ale i hodně zábavy a srandy v dobré partě na soustředění.

Spolek Volejbal Aš – Klokani z.s. velice děkuje Městu Aš, Karlovarskému kraji a MŠMT za finanční grantovou podporu našeho spolku,  díky které jsme mohli uskutečnit sportovní soustředění našich dětských členů.

Moc děkujeme rodičům za pomoc s dopravou do Mariánských Lázní a zpět. Velké díky patří především trenérům zajišťujícím soustředění, takže díky Honzo, Jirko a Martine.

 

1.kolo krajské ligy minivolejbalu sezóny 2018-2019

Mladí „Klokani“ se ve dnech 20.10.-21.10. zúčastnili 1.kola Krajské ligy minivolejbalu v Sokolově.  

V sobotu se naše 2 družstva zúčastnila turnaje „žlutého“ minivolejbalu, kde se jeden tým probojoval ze dvou kvalifikačních skupin do finálové skupiny o 1.-6.místo a druhý tým do finálové skupiny o 7.-11.místo. Ve finálové skupině si týmové jedničky, Kateřina Blažková a Sergiu Surdu, vybojovali celkové 5.místo, a druhá dvojice nováčků ve složení Nela Motyčková-Matyáš Toth skončila celkově na 10.místě.

Naše 2 družstva se také v sobotu zúčastnila turnaje „oranžového“ minivolejbalu, kde se jeden tým probojoval ze čtyř kvalifikačních skupin do finálové skupiny o 1.-6.místo a druhý tým do finálové skupiny o 13.-18.místo. Ve finálové skupině si týmové jedničky, Dulguun Batmunkh-Amgalan Ariunbold, suverénním způsobem došly pro vítězství v turnaji, a druhá dvojice nováčků ve složení Jiří Kogout-Štěpán Jedlička skončila celkově na 15.místě.

V neděli se oběma družstvům „červeného“ minivolejbalu v Sokolově příliš nedařilo a z 20 týmů celkově skončila na 16. resp. 19.místě. V této věkové kategorii na sobě musí hráči hodně zapracovat, aby se předváděná hra zlepšila.

Největší radost nám v neděli udělala všechna tři družstva zeleného MVB. V konkurenci 6 týmů obsadila 1., 3. a 4.místo. Vítězná trojice hrála ve složení Anežka Chládková-Barbora Blažková-Celmeg Batmunkh.

Jedno družstvo „modrého“ minivolejbalu si v neděli uhrálo mezi 10 týmy slušné 6.místo.

Všem hráčům děkujeme za výborné sportovní výkony a blahopřejeme medailistům.

 

Termínovka turnajů Karlovarské ligy minivolejbalu 2018/2019:

2.kolo: 24.-25.11.2018 v Sokolově

3.kolo: 8.-9.12.2018 v Aši

4.kolo: 5.-6.1.2019 v Chodově

5.kolo: 9.-10.2.2019 v Chodově

6.kolo: 2.-3.3.2019 v Aši

Finálové kolo: 13.-14.4.2019 v Karlových Varech

Poznámka: V sobotu se bude většinou hrát žlutá a červená barva a v neděli se bude většinou hrát oranžová, zelená a modrá barva. Pouze v Sokolově bude v sobotu hrát žlutá s oranžovou barvou a v neděli červená se zelenou a modrou barvou.

 

Termínovka turnajů Krajského přeboru starších žákyň 2018/2019:

2.kolo: 02.12.2018 v Chodově

3.kolo: 19.01.2019 v Karlových Varech

4.kolo: 17.3.2019 v Chodově

 

19.12.2018 hraje v KV Aréně Karlovarsko zápas Ligy mistrů. Budeme se účastnit jako diváci.

 

Turnaje pořádané Klokany v roce 2018:

2.12. - Mikulášský turnaj v minivolejbalu (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu v hale "Textilka v Aši)

 

Pozvánky na turnaje:

Pozvánka na turnaj "Mikulášský minivolejbal"

 

V pátek 14.12.2018 se koná v KC La Ritma od 19:00 hod. vánoční posezení členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

Turnaje dospělých nepořádané Klokany v roce 2018:

 
 
Úspěchy dospělých "Klokanů" v sezóně 2018:

Májový turnaj v Karlových Varech = 3. místo

Turnaj v Kynšperku nad Ohří = 2. místo

Klokan cup v Aši = 2. a 6. místo

Turnaj v Horním Slavkově = 1. místo

Turnaj v Chodové Plané = 1. místo a 7. místo

Magister cup v Aši = 2. a 5. místo

Regionální turnaj v Aši = 1. a 3. místo

 

Turnaje pořádané Klokany v roce 2019:

2.3.-3.3. - Karlovarská liga minivolejbalu v Aši v hale "Textilka" (turnaj dětí v barevném minivolejbalu)

1.6. - Klokan cup (venkovní smíšený volejbalový turnaj dospělých na kurtech v areálu u Tyršáku se záložní variantou v hale "Textilka" v Aši)

15.6. - Než půjdeme na prázdniny (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu v hale "Textilka v Aši)

 

V neděli 11.11.2018 se koná první kolo krajského přeboru starších dorostenek v Sokolově. Odjíždíme z parkoviště u Tyršova domu v 8:00 hod.

 

Dospělí "Klokani A" sehráli závěrečné 5.kolo Zimní 3.ligy v sobotu 28.4.2018 v Aši na Textilce. Po 3 výhrách a jedné vyhrané remíze skončili na 1.místě z pěti týmů a virtuálně tak postoupili do 2.ligy. Hráči (Pavlovská B., Karlíková J., Chrpa L., Dobešová S., Peksa D. a Bajcár I.) byli velice spokojení s předvedeným výkonem.

 

Dospělí "Klokani B" sehráli závěrečné kolo Zimní 4.ligy v sobotu 21.4.2018 v Aši na Textilce. Po 2 prohrách a bojovném výkonu skončili na 3.místě (2 družstva nepřijela).

VA-K reprezentovali - Syrovátková B., Karlíková J., Batmunkh M., Kotal J., Vyskočil R., Štecher M.

 

V sobotu 24.3.2018 sehrají Klokani "A" 4.kolo Zimní ligy v Kraslicích (3.liga; začátek v 9:00hod.). V neděli 25.3.2018 sehrají Klokani "B" 4.kolo Zimní ligy v Aši na "Textilce" (4.liga; začátek v 9:00hod.). Přejeme hodně úspěchů. Kdo chce vidět dobrý volejbal, nechť se přijde podívat a zafandit.

 

Úspěchy dospělých "Klokanů" ve venkovní části sezóny 2017:

Májový turnaj v Karlových Varech = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Aši = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Adorfu = 3. místo a 6. místo

Turnaj v Brodu nad Tichou = 3. místo

Turnaj v Kynšperku nad Ohří = 2. místo

Regionální turnaj v Aši = 2. místo

Magister cup = 4. místo a 8. místo

   

O víkendu 10.-11.2.2018 se budeme účastnit 4. kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Sokolově. V sobotu se hraje žlutý a oranžový MVB a v neděli červený, zelený a modrý MVB.
 

Kamarádi, moc Vám všem děkujeme za účast na Klokan cupu a za pomoc s uspořádáním celé akce. Myslíme, že se to vydařilo a věříme, že jste si všichni dobře zahráli.

Ahoj na trénincích.

 

         Dne 13.6.2017 jsme byli úspěšní v získání dotací od Karlovarského kraje. Získali jsme dotaci na "Podporu celoroční činnosti mládežnického volejbalu" ve výši 15.000,- Kč. Tímto velice děkujeme Karlovarskému kraji za poskytnutí dotace.

     

V pátek 15.12.2017 se koná v KC La Ritma od 19:00 hod. vánoční posezení členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

Ve čtvrtek 21.6.2018 ukončíme sportovní sezónu společenskou sportovní akcí na bowlingu v Bowling bar Eden ve Slovanské ulici. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. se akce koná pro dětské členy našeho spolku a od 18:00 hod. pro dospělé členy našeho spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dětské i dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

Ukončení školního roku a začátek prázdnin jsme oslavili společenskou sportovní akcí na bowlingu, která se uskutečnila ve čtvrtek 21.6.2018. Dětští členové spolku hráli bowling na dvou drahách 2,5 hodiny stejně jako dospělí členové spolku, kteří pokračovali po dětech. Foto z akce viz. fotoalbum.

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám všechno nejlepší v novém roce 2018, hodně úspěchů v osobním i sportovním životě, plno dobrých kamarádů a především pevné zdraví.

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám příjemně, klidně a slunečně prožité prázdniny či dovolené.

 

V pátek 2.2.2018 se koná v restauračním zařízení "U tří lipanů" od 18:00 hod. Valná hromada členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy spolku a těšíme se na hojnou účast.

Pozvánka na Valnou hromadu 2018_VA-K z.s.

 

Předběžná termínovka turnajů Karlovarské ligy minivolejbalu 2018/2019:

1.kolo: 20.-21.10.2018 v Sokolově

2.kolo: 24.-25.11.2018 v Sokolově

3.kolo: 8.-9.12.2018 v Aši

4.kolo: 5.-6.1.2019 v Chodově

5.kolo: 9.-10.2.2019 v Chodově

6.kolo: 2.-3.3.2019 v Aši

Finálové kolo: 13.-14.4.2019 v Karlových Varech

Poznámka: V sobotu se bude většinou hrát žlutá a červená barva a v neděli se bude většinou hrát oranžová, zelená a modrá barva. Pouze v Sokolově bude v sobotu hrát žlutá s oranžovou barvou a v neděli červená se zelenou a modrou barvou.

 

Sportovní soustředění dětí a mládeže 2018 - informace, přihláška a vybavení:

Sportovní soustředění_informace 2018

Přihláška soustředění_2018

Vybavení na soustředění_2018