Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Květnová aktivita Klokanů

Turnaj v modrém minivolejbalu "Modrá je dobrá" pořádaný Klokany v sobotu 5.5.2018 v tělocvičně ZŠ Hlávkova se vydařil. Zúčastnilo se jej 6 týmu, které spolu odehrály systémem každý s každým celkově 15 zápasů. Pět týmů dodali Klokani a jeden tým Hranice. Hrálo se dle pravidel modrého minivolejbalu, což je prakticky plnohodnotný volejbal trojic na hřišti 6x4,5m.

Zvítězilo družstvo "Dvojek" ve složení Lucie Kašparová-Jakub Kovařík-Jan Zouhar, které předstihlo družstvo „Ananastek“ ve složení Kateřina Chládková-Ariunkhuslen Ganchuluun-Binderiya Munkh-Erdene. Třetí místo nakonec obsadilo družstvo "Donutů" ve složení Kristýna Tomšová-Nikola Plavnická-Veronika Jeníčková. Družstva si vzájemně rozhodcovala utkání. Všem hráčům děkujeme za účast a přejeme hodně dalších volejbalových úspěchů a herních pokroků.

 

Dospělí Klokani jako každý rok zahájili letní venkovní volejbalovou aktivitu na Májovém turnaji, který se koná vždy 8. května v Karlových Varech.

Letos na tento dobře obsazený turnaj přijelo 10 družstev z celého Karlovarského kraje. Hrálo se venku na antukových kurtech. Při systému každý s každým ve dvou skupinách nás čekaly 4 zápasy, které jsme jak po taktické tak fyzické stránce velmi dobře zvládli. Z druhého místa ve skupině jsme postoupili do konečného souboje o 3.místo, který jsme vyhráli. Lepší vstup do turnajové venkovní sezóny jsme si ani nemohli přát.

Za Klokany hráli: S. Dobešová, J. Karlíková, L. Golan, J. Podhajský, L. Chrpa a I. Bajcár.

 

Termínovka celostátních festivalů minivolejbalu 2018:

26.-27.5.2018 v Praze

2.-3.6.2018 v Jindřichově Hradci

23.-24.6.2018 v Ostravě

 

Turnaje pořádané Klokany v roce 2018:

9.6. - Klokan cup (smíšený volejbalový turnaj dospělých na venkovních kurtech; v případě nepříznivého počasí zajištěna tělocvična)

16.6. - Než půjdeme na prázdniny (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu)

13.10. - Magister cup (smíšený volejbalový turnaj dospělých)

2.12. - Mikulášský turnaj v minivolejbalu (turnaj dětí a rodičů s dětmi v minivolejbalu)

 

Pozvánky na turnaje:

Pozvánka na turnaj "Klokan cup"

Pozvánka na turnaj minivolejbalu "Než půjdeme na prázdniny"

Pozvánka na turnaj "Magister cup"

Pozvánka na turnaj "Mikulášský minivolejbal"

 

Turnaje dospělých nepořádané Klokany v roce 2018:

26.5. - Regionální volejbalový turnaj v Aši (pořádá VK Aš; smíšený volejbalový turnaj dospělých)
26.5. - Venkovní volejbalový turnaj v Kynšperku nad Ohří (smíšený volejbalový turnaj dospělých)
2.6. - Venkovní volejbalový turnaj v Adorfu (smíšený volejbalový turnaj dospělých)
9.6. - Venkovní volejbalový turnaj v Brodu nad Tichou (smíšený volejbalový turnaj dospělých)

 

Úspěchy dospělých "Klokanů" ve venkovní části sezóny 2018:

Májový turnaj v Karlových Varech = 3. místo

 

Dospělí "Klokani A" sehráli závěrečné 5.kolo Zimní 3.ligy v sobotu 28.4.2018 v Aši na Textilce. Po 3 výhrách a jedné vyhrané remíze skončili na 1.místě z pěti týmů a virtuálně tak postoupili do 2.ligy. Hráči (Pavlovská B., Karlíková J., Chrpa L., Dobešová S., Peksa D. a Bajcár I.) byli velice spokojení s předvedeným výkonem.

 

Dospělí "Klokani B" sehráli závěrečné kolo Zimní 4.ligy v sobotu 21.4.2018 v Aši na Textilce. Po 2 prohrách a bojovném výkonu skončili na 3.místě (2 družstva nepřijela).

VA-K reprezentovali - Syrovátková B., Karlíková J., Batmunkh M., Kotal J., Vyskočil R., Štecher M.

 

V sobotu 24.3.2018 sehrají Klokani "A" 4.kolo Zimní ligy v Kraslicích (3.liga; začátek v 9:00hod.). V neděli 25.3.2018 sehrají Klokani "B" 4.kolo Zimní ligy v Aši na "Textilce" (4.liga; začátek v 9:00hod.). Přejeme hodně úspěchů. Kdo chce vidět dobrý volejbal, nechť se přijde podívat a zafandit.

 

Úspěchy dospělých "Klokanů" ve venkovní části sezóny 2017:

Májový turnaj v Karlových Varech = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Aši = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Adorfu = 3. místo a 6. místo

Turnaj v Brodu nad Tichou = 3. místo

Turnaj v Kynšperku nad Ohří = 2. místo

Regionální turnaj v Aši = 2. místo

Magister cup = 4. místo a 8. místo

 

Sportovní soustředění dětí a mládeže 2017 - informace, přihláška a vybavení:

Sportovní soustředění_informace 2017

Přihláška soustředění_2017

Vybavení na soustředění_2017

   

Níže jsou uvedeny všechny turnaje ve smíšeném volejbalu konané v našem okolí (kraj Plzeňský a Karlovarský). Hrajte a jezděte volejbalovat. Smeč.

 

O víkendu 10.-11.2.2018 se budeme účastnit 4. kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Sokolově. V sobotu se hraje žlutý a oranžový MVB a v neděli červený, zelený a modrý MVB.
 
Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám příjemně, klidně a slunečně prožité prázdniny či dovolené.

 

Ve čtvrtek 22.6.2017 ukončíme sportovní sezónu společenskou sportovní akcí na bowlingu v Bowling bar Eden ve Slovanské ulici. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. se akce koná pro dětské členy našeho spolku a od 18:00 hod. pro dospělé členy našeho spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dětské i dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast.                                                                                        

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

         Dne 13.6.2017 jsme byli úspěšní v získání dotací od Karlovarského kraje. Získali jsme dotaci na "Podporu celoroční činnosti mládežnického volejbalu" ve výši 15.000,- Kč. Tímto velice děkujeme Karlovarskému kraji za poskytnutí dotace.

     

Ukončení školního roku a začátek prázdnin jsme oslavili společenskou sportovní akcí na bowlingu, která se uskutečnila ve středu 29.6.2016. Dětští členové spolku hráli bowling na dvou drahách 3 hodiny stejně jako dospělí členové spolku, kteří pokračovali po dětech. Foto z akce viz. fotoalbum.

 

Kamarádi, moc Vám všem děkuju za účast na Klokan cupu a za pomoc s uspořádáním celé akce. Myslím, že se to vydařilo a věřím, že jste si všichni dobře zahráli.

Ahoj na trénincích.

 

V pátek 15.12.2017 se koná v KC La Ritma od 19:00 hod. vánoční posezení členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. 

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám všechno nejlepší v novém roce 2018, hodně úspěchů v osobním i sportovním životě, plno dobrých kamarádů a především pevné zdraví.

 

V pátek 2.2.2018 se koná v restauračním zařízení "U tří lipanů" od 18:00 hod. Valná hromada členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy spolku a těšíme se na hojnou účast.

Pozvánka na Valnou hromadu 2018_VA-K z.s.

 

Termínovka turnajů Karlovarské ligy minivolejbalu 2018/2019:

 

Finálové kolo: 28.-29.4.2019 v Karlových Varech

Poznámka: V sobotu se bude hrát vždy žlutá a červená barva. V neděli se bude hrát vždy oranžová, zelená a modrá barva.