Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

V neděli 22.10. odjíždějí přihlášení na soustředění do Mariánských Lázní. Sraz je v 16:00 hod. na parkovišti u Tyršova domu.

 

O víkendu 21.-22.10. se budeme účastnit 1. kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Sokolově. V sobotu se hraje žlutý a oranžový MVB a v neděli červený a modrý MVB.

 

Magister cup

V sobotu 7. října se konal v Aši, ve sportovní hale v ulici G. Geipela, 4. ročník smíšeného volejbalového turnaje „Magister Cup“. Organizace celé akce se zhostil sportovní spolek Volejbal Aš – Klokani z.s. Příjemná atmosféra, kvalitní předváděná hra a bohaté občerstvení potěšilo všechny účastníky.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 družstev a při systému „dvě základní skupiny po 4 a postup do dvou finálových skupin o umístění“ si všichni zahráli do sytosti. Pořadatelský spolek sestavil 2 týmy, VK Aš poslalo do boje také dva týmy a 4 mančafty přijely z Karlových Varů, Lipové u Chebu a Chebu. Celá akce se po sportovní a společenské stránce vydařila a již nyní se všichni těšíme na příští rok, kdy budeme pořádat 5. ročník.

Celkové pořadí: 1. Parťáci (Karlovy Vary)

                  2. Zlaťák a přátelé (Cheb)

                  3. VK Aš

                  4. Klokani „A“

                  5. Metaři (Aš)

                  6. Lipová

                  7. Klasika (Karlovy Vary)

                  8. Klokani „B“

Turnaj byl koncipován jako setkání „hobby“ hráčů s mezinárodní účastí.

Spolek Volejbal Aš – Klokani z.s. velice děkuje Městu Aš za finanční podporu tohoto turnaje a samozřejmě i za celoroční podporu našeho spolku. Dále děkujeme organizujícím či hrajícím členům spolku a konkrétně musím zmínit rodinu Blažků, která se úžasným způsobem postarala o občerstvení hráčů.

 

Pozvánky na turnaje:

 

Sportovní soustředění dětí a mládeže 2017 - informace, přihláška a vybavení:

Sportovní soustředění_informace 2017

Přihláška soustředění_2017

Vybavení na soustředění_2017

   

Níže jsou uvedeny všechny turnaje ve smíšeném volejbalu konané v našem okolí (kraj Plzeňský a Karlovarský). Hrajte a jezděte volejbalovat. Smeč.

 

Turnaje pořádané Klokany v roce 2017:

2.12. - Mikulášský turnaj v barevném minivolejbalu 3.ročník

 

Turnaje dospělých nepořádané Klokany v roce 2017:

listopad - kvalifikace ZL
prosinec - 1.kolo ZL
26.12. - Vánoční kapr

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám příjemně, klidně a slunečně prožité prázdniny či dovolené.

 

Ve čtvrtek 22.6.2017 ukončíme sportovní sezónu společenskou sportovní akcí na bowlingu v Bowling bar Eden ve Slovanské ulici. Od 16:00 hod. do 18:00 hod. se akce koná pro dětské členy našeho spolku a od 18:00 hod. pro dospělé členy našeho spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dětské i dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast.                                                                                        

P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.

 

         Dne 13.6.2017 jsme byli úspěšní v získání dotací od Karlovarského kraje. Získali jsme dotaci na "Podporu celoroční činnosti mládežnického volejbalu" ve výši 15.000,- Kč. Tímto velice děkujeme Karlovarskému kraji za poskytnutí dotace.

 

Úspěchy dospělích "Klokanů" ve venkovní části sezóny:

Májový turnaj v Karlových Varech = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Aši = 1. místo

Mezinárodní turnaj v Adorfu = 3. místo a 6. místo

Turnaj v Brodu nad Tichou = 3. místo

Turnaj v Kynšperku nad Ohří = 2. místo

Regionální turnaj v Aši = 2. místo

Magister cup = 4. místo a 8. místo

 

      Dospělí "Klokani" sehráli 3.kolo Zimní ligy ve 3.lize v Aši dne 18.2.2017 a jen těsně nepostoupili do 2.ligy. Celkově skončili v turnaji na 2.místě.

 

Dospělí "Klokani" hrají 3.kolo Zimní ligy ve 3.lize v Aši na Hlávkové škole dne 18.2.2017 od 9:00 hod. Kdo chce vidět dobrý volejbal, nechť se přijde podívat a zafandit.

 

V pátek 3.2.2017 se koná v Sokolovně v Krásné od 18:00 hod. Valná hromada členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy spolku a těšíme se na hojnou účast.

Pozvánka na Valnou hromadu VA-K z.s. 2017

 

Volejbal Aš - Klokani z.s. přeje všem svým členům a jejich rodinám všechno nejlepší v novém roce 2017, hodně úspěchů v osobním i sportovním životě, plno dobrých kamarádů a především pevné zdraví.

   

O víkendu 29.-30.4. se budeme účastnit 6. finálového kola Karlovarské ligy minivolejbalu v Chodově. V sobotu se hraje žlutý a červený MVB a v neděli oranžový a zelený MVB.

 

Ukončení školního roku a začátek prázdnin jsme oslavili společenskou sportovní akcí na bowlingu, která se uskutečnila ve středu 29.6.2016. Dětští členové spolku hráli bowling na dvou drahách 3 hodiny stejně jako dospělí členové spolku, kteří pokračovali po dětech. Foto z akce viz. fotoalbum.

 

Kamarádi, moc Vám všem děkuju za účast na Klokan cupu a za pomoc s uspořádáním celé akce. Myslím, že se to vydařilo a věřím, že jste si všichni dobře zahráli.

Ahoj na trénincích.

       

Dospělí "Klokani A" sehráli poslední kolo Zimní ligy ve 3.lize v Horním Slavkově 16.4.2016 a nepostoupili do 2.ligy. Dospělí "Klokani B" v posledním kole Zimní ligy v Kraslicích vyhráli.

 

V pátek 16.12.2016 se koná v KC La Ritma od 19:00 hod. vánoční posezení členů spolku Volejbal Aš - Klokani z.s. Srdečně zveme všechny dospělé členy včetně jejich panterů a těšíme se na hojnou účast. P.S. Každý si na akci dodržuje pitný a stravovací režim ve vlastní režii.